Geliştirdiğimiz ileri üretim teknolojisi sayesinde elektrik; akla gelebilecek her sektörde istenilen formda kullanıyor. Bugün Alphaworld olarak ürettiğimiz teknoloji; 700 firmada, ürettiğimiz 4000 cihaz elektrik akımını düzenliyor ve büyük orduya her sene 1000 yeni makine dahil oluyor.

ALPHAWORLD - HAKKIMIZDA

Uzun soluklu üretim geçmişine dayanan tecrübemizi Kaplama Redresörleri, Akü Şarj Redresörleri, Regülatör Çeşitleri ve Güç Üniteleri imalatına yansıtarak, ödenen bedelin hakkını veren ürün ve hizmet anlayışı ile yerimizi almış bulunmaktayız.
 
 
ALPHA WORLD markalı ürün gruplarımıza gösterilen ilgi doğru yolda ilerlediğimizi göstermektedir. 1500 m2 alan üzerine kurulu fabrikamız her biri konusunda uzman ekibimiz ile size özel çözümler üretiyoruz.
 
 
Kısa zamanda altına imzamızı attığımız tüm projelerde başarıya ulaşılmış çok kısa zamanda çok büyük referanslara sahip olmamız bizi gururlandırmıştır. Mevcut firmalar içinde trafosundan elektronik kartına kadar tamamen kendi tasarımları olup dışa bağımlı olmadan çalışan tek firmadır.
 
 
Üzerimize aldığımız bu yükümlülük neticesinde vizyon ve misyonumuza bağlı kalarak müşterilerimize en iyi kaliteyi, hizmeti ve yüksek teknolojiyi en iyi şekilde ulaştırmayı görev edinmiş bulunmaktayız.